Co nabízím?

Karmické léčení

Zabývám se léčebným vhledem směřující k příčinám, kde vznikly životní disharmonie, nemoci, vztahové a rodové záležitosti. Příčiny mohou pramenit ze starých přesvědčení, četných negativních mentálních vzorců, hlubokých bolestivých udalostí či jiných různých příčin, které jsou individuální.

Při terapii se uvolňuje původ těchto disharmonií, které nastaly v našem životě například v dětství, prenatálním období, při porodu a velmi často v minulých životech. Technikou, kterou klienta provázím, vedu k pochopení a přeměně nefunkčních vzorců, která vede k sebeuvědomění a k novému pohledu na situaci. Cílem každé terapie je úleva a uvolnění z tzv. začarovaného kruhu...

Tělové svíce

Nabízím ručně vyráběné tělové svíce za použití včelího vosku a bavlny. Tělové svíce používali už naši předkové, kteří přišli na to, že pomocí komínového efektu - určitého podtlaku, který svíce vytváří, jsou schopny odstranit bolesti, emocionální bloky, či harmonizovat psychiku.

Shamballa

Shamballa je léčivý energetický systém, který nám pomáhá najít a léčit cestu k sobě a  ke svému Já na mnoha úrovních, ale působí pozitivně a harmonicky i na naše okolí a prostředí v kterém se nacházíme.

Je to vysokovibrační systém, který skvěle funguje na  odbourávání  problémů a nánosů z minulosti. Působí na  mentální, emocionální i fyzické úrovni, osvobozuje  karmické  vlivy a ulehčuje nám harmonicky očistit a pochopit staré vzorce,které nás svazují a brání nám v osobním naplnění.

Léčí a harmonizuje fyzické tělo, narovnává pokřivené kódy DNA, pomáhá nám léčit široké spektrum nemocí a disharmonií a s nimi i jejich příčiny. Léčivé vibrace Shambally můžeme navíc využívat i pro naši zahradu, zvířata a rostliny.

Instagram

Obchod

  • Facebook
  • Instagram

© 2019 MoonGrail Veronika Torová

Napište nám